top of page

MUSIC EVERYWHERE
PRZEDSTAWIA

tytul_poziom.png

ORKIESTROWO

edycja
specjalna

002.jpg

Największe przeboje
polskiej muzyki rozrywkowej

KARUZELA GNA ORKIESTROWO to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem! Przekonacie się, jak brzmią legendarne polskie przeboje w nowych, niespotykanych dotąd aranżacjach. Energia wokalistów Music Everywhere i porządna dawka dobrej muzyki od niesamowitego bandu to dopiero początek. Dodajcie do tego moc Orkiestry Kameralnej Progress i występy wokalne gości specjalnych.

Muzyka, która łączy pokolenia

„Dziwny jest ten świat"„Szklana pogoda"„Mamona” to tylko niektóre z nowych utworów, które usłyszycie obok „karuzelowych” klasyków w nowej, orkiestrowej odsłonie: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Nie pytaj o Polskę”, czy „Ludzkie gadanie”.

 

Oprócz mocnego brzmienia nie zabraknie również czegoś dla wielbicieli nastrojowych kawałków jak: „Jest taki samotny dom”, czy „Czas nas uczy pogody”. Fani muzyki instrumentalnej z pewnością docenią z kolei orkiestrowe brzmienie w „Zapytaj mnie, czy cię kocham". 

006.jpg

Zobacz, jak Karuzela Gna ...

... z mocą orkiestry!

Prasa o wydarzeniu

„Piękne głosy w bardzo kreatywnych aranżacjach przykuwały uwagę i nie pozwalały oderwać się ani na chwilę (…) Artyści zdawali się cali aż płonąć pasją i radością (…) Na widowni można było dostrzec pary w każdym wieku, jak i rodziców z dziećmi. Dla najmłodszych widzów była to prawdziwa lekcja historii polskiej muzyki rozrywkowej (...) Music Everywhere to perełka trójmiejskiej i polskiej chóralistyki i warto zapoznać się z jego twórczością”

Przeczytaj całą recenzję dziennikarską

Mówią, że...

004.png
002.png
001.png
005.png
003.png
006.png
chór_foto.png

Music Everywhere

dyr. BEATA ŚNIEG

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

 

Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu.​

Orkiestra Kameralna Progress

orkies_foto.png

dyr. SZYMON MORUS

Orkiestrę Kameralną Progress tworzą młodzi, ambitni kameraliści, prowadzeni przez jej założyciela, dyrygenta Szymona Morusa. Dynamicznie rozwijający się zespół regularnie koncertuje, zaskakując słuchaczy intrygującymi interpretacjami. Orkiestra nagrała 8 płyt CD; debiutancki album spotkał się z bardzo pochlebną recenzją Maestro Krzysztofa Pendereckiego.

 

Zespół specjalizuje się w wykonywaniu muzyki współczesnej, dokonując licznych prawykonań dzieł polskich kompozytorów młodego pokolenia Artystyczne inspiracje orkiestry, sięgające również jazzu i muzyki rozrywkowej doprowadziły do współpracy z Krystyną Stańko (Ladies Jazz Festival), Krzysztofem Zalewskim, Darią Zawiałow oraz Irkiem Wojtczakiem (Olivia Stars) czy Leszkiem Kułakowskim (płyta Love songs).

Najbliższe koncerty

... z mocą orkiestry!

INFO | czas trwania: 1h 40 min | przerwy: bez przerw | otwarcie wejść: 45 minut przed koncertem |
wydarzenie przeznaczone dla widzów powyżej 7 roku życia

Najbliższe koncerty

Patroni i partnerzy 

zlote.png
radio gda_edited.png
rrr_edited.png
trojmiasto.png
agencja_biala.png
chor_bialy.png
logotyp_mniejszy_prawy_edited_edited.png
bottom of page