MUSIC EVERYWHERE
PRZEDSTAWIA

tytul_poziom.png

ORKIESTROWO

edycja
specjalna

chor.png

Największe przeboje
polskiej muzyki rozrywkowej

KARUZELA GNA ORKIESTROWO to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem! Przekonacie się, jak brzmią legendarne polskie przeboje w nowych, niespotykanych dotąd aranżacjach. Energia wokalistów Music Everywhere i porządna dawka dobrej muzyki od niesamowitego bandu to dopiero początek. Dodajcie do tego moc Orkiestry Kameralnej Progress i występy gości specjalnych: Karola Drozda i Julii Olędzkiej.

Muzyka, która łączy pokolenia

„Dziwny jest ten świat"„Szklana pogoda"„Mamona” to tylko niektóre z nowych utworów, które usłyszycie obok „karuzelowych” klasyków w nowej, orkiestrowej odsłonie: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Nie pytaj o Polskę”, czy „Ludzkie gadanie”.

 

Oprócz mocnego brzmienia nie zabraknie również czegoś dla wielbicieli nastrojowych kawałków jak: „Jest taki samotny dom”, czy „Czas nas uczy pogody”. Fani muzyki instrumentalnej z pewnością docenią z kolei orkiestrowe medley'e: „Tyle słońca w całym mieście” & „Nic nie może przecież wiecznie trwać” oraz „Tych lat nie odda nikt" & „Walc Embarras".

orkiestra.png

Zobacz, jak Karuzela Gna ...

... i dodaj do tego moc orkiestry!

Prasa o wydarzeniu

„Piękne głosy w bardzo kreatywnych aranżacjach przykuwały uwagę i nie pozwalały oderwać się ani na chwilę (…) Artyści zdawali się cali aż płonąć pasją i radością (…) Na widowni można było dostrzec pary w każdym wieku, jak i rodziców z dziećmi. Dla najmłodszych widzów była to prawdziwa lekcja historii polskiej muzyki rozrywkowej (...) Music Everywhere to perełka trójmiejskiej i polskiej chóralistyki i warto zapoznać się z jego twórczością”

Przeczytaj całą recenzję dziennikarską

Mówią, że...

004.png
002.png
001.png
005.png
003.png
006.png
chór_foto.png

Music Everywhere

dyr. BEATA ŚNIEG

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

 

Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu.​

Orkiestra Kameralna Progress

orkies_foto.png

dyr. SZYMON MORUS

Orkiestrę Kameralną Progress tworzą młodzi, ambitni kameraliści, prowadzeni przez jej założyciela, dyrygenta Szymona Morusa. Dynamicznie rozwijający się zespół regularnie koncertuje, zaskakując słuchaczy intrygującymi interpretacjami. Orkiestra nagrała 8 płyt CD; debiutancki album spotkał się z bardzo pochlebną recenzją Maestro Krzysztofa Pendereckiego.

 

Zespół specjalizuje się w wykonywaniu muzyki współczesnej, dokonując licznych prawykonań dzieł polskich kompozytorów młodego pokolenia Artystyczne inspiracje orkiestry, sięgające również jazzu i muzyki rozrywkowej doprowadziły do współpracy z Krystyną Stańko (Ladies Jazz Festival), Krzysztofem Zalewskim, Darią Zawiałow oraz Irkiem Wojtczakiem (Olivia Stars) czy Leszkiem Kułakowskim (płyta Love songs).

-12A0982_edited.jpg

Kamil Drozd

Aktor, wokalista, tancerz. Związany z wieloma Teatrami Muzycznymi w Polsce i za granicą. Odtwórca głównych ról w musicalach: „LOVE STORY” (Nowy Teatr Słupsk), „CRAZY FOR YOU” (Opera za Zamku w Szczecinie), „GRIMM” (Uckermarkische Buhnen Schwedt); „FOOTLOOSE” (Teatr Muzyczny w Poznaniu); „ROCK OF AGES” (Teatr Syrena Warszawa); „PRETTY WOMAN” (Teatr Muzyczny w Łodzi); „SUNSET BOULEVARD” (Opera Nova w Bydgoszczy). Trzykrotny mistrz Polski i dwukrotny półfinalista mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Koncertował z Filharmonią Pomorską im. I.J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Filharmonią Warmińsko-Mazurską im. Feliksa Nowowiejskiego, Szymon Sutor Orchestra oraz Orkiestrą Opery Nova w Bydgoszczy.

Julia Olędzka

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Laureatka wielu konkursów wokalnych ogólnopolskich oraz międzynarodowych - główne nagrody otrzymywała z rąk takich gwiazd jak Beata Kozidrak, Urszula Dudziak, Grażyna Łobaszewska. Finalistka programu „Mam Talent" oraz ćwierćfinalistka programu „The Voice of Poland". Jej głos można było usłyszeć podczas gościnnego udziału w programie „Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars”, gdzie zasiadała jako wokalistka orkiestry Tomka Szymusia. Czynnie działająca wokalnie podczas różnego rodzaju koncertów organizowanych przez stację TVN (Koncerty Sylwesrowe, Projekt PLaża, Wielki mecz). Użyczyła swojego głosu postaci „Naomi" w serialu „Elena z Avaloru", emitowanym na kanale Disney Channel.

Patroni i partnerzy 

zlote.png
radio gda_edited.png
rrr_edited.png
trojmiasto.png
agencja_biala.png
chor_bialy.png
logotyp_mniejszy_prawy_edited_edited.png