top of page
DOWIEDZ SIE 2.png

PRZEBOJOWY KONCERT

KARUZELA GNA

już 29 marca 2023 - ŁÓDŹ, Teatr Muzyczny

 Szykuje się coś wielkiego! 

Kilkudziesięciu artystów na scenie, band, wizualizacje i największe polskie przeboje. Po prostu mega SHOW!

DLA CIEBIE

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Twoim życiem. Usłyszysz zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”.

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE

Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, goście specjalni: Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek, band, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Jest taki samotny dom", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych.


Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

POSŁUCHAJ

Karuzela Gna - MIXMusic Everywhere
00:00 / 01:35

MUSIC EVERYWHERE

Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że "muzyka to dopiero początek". Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że "czas ich uczy pogody". Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć "w głośnikach wciąż muzyka gra". Jak im nie wierzyć? 

GOŚCIE SPECJALNI

Natalia Piotrowskia-Paciorek i Kuba Jurzyk - ich głosy rozbrzmiewają nie tylko w teatrach i salach koncertowych w całej Polsce, lecz także w produkcjach filmowych, m.in. Disney’a. Utalentowani artyści młodego pokolenia i absolutna czołówka polskiego musicalu. Jesteście gotowi na wokalny rollercoaster? Karuzela gna!

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej!

 Nie czekaj dłużej - kup bilet już dziś! 

29 marca 2023

godz. 17:00 i 20:00

Koncert KARUZELA GNA

wykonawcy: Music Everywhere

ŁÓDŹ

gościnnie: Natalia Piotrowska-Paciorek, Kuba Jurzyk

Teatr Muzyczny

INFO | czas trwania: 1h 45 min | przerwy: bez przerw | otwarcie wejść: 45 minut przed koncertem

bottom of page