top of page
KARUZELA_GDYNIA-0146_mini.jpg

KARUZELA GNA

Pierwsza edycja koncertu, która podbiła (i podbija) serca dziesiątków tysięcy widzów. Potężne brzmienie Chóru Music Everywhere, charyzmatyczni soliści i niezrównany band dostarczą Ci niesamowitych muzycznych przeżyć.

ZAPRASZAMY NA NADCHODZĄCE KONCERTY PIERWSZEJ, KULTOWEJ EDYCJI KARUZELA GNA

27 lip 2024

WARSZAWA

Scena Relax

1 wrz 2024

BYDGOSZCZ

Opera Nova

5 wrz 2024

GORZÓW WLKP.

Filharmonia

14 wrz 2024

SZCZECIN

Filharmonia

12 paź 2024

GRUDZIĄDZ

CK Teatr

15 paź 2024

DĘBICA

Dom Kultury Mors

POSŁUCHAJ

Xlecie_266.jpg

„Piękne głosy w bardzo kreatywnych aranżacjach przykuwały uwagę i nie pozwalały oderwać się ani na chwilę (…) Artyści zdawali się cali aż płonąć pasją i radością (…) Na widowni można było dostrzec pary w każdym wieku, jak i rodziców z dziećmi. Dla najmłodszych widzów była to prawdziwa lekcja historii polskiej muzyki rozrywkowej (...) Music Everywhere to perełka trójmiejskiej i polskiej chóralistyki i warto zapoznać się z jego twórczością”

PRASA

Przeczytaj całą recenzję dziennikarską

O NAS
z publicznością.jpg

Beata Śnieg - dyrygent

CHÓR MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Rodowicz, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Uświetniają uroczystości publiczne na zaproszenie instytucji kultury i sztuki. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

 

W swoim projekcie „KARUZELA GNA” miksują pełen wachlarz stylów muzycznych - rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego chcą z Wami świętować swoje dziesięciolecie. Po dekadzie wspólnego brzmienia zapewniają, że „czas ich uczy pogody". Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć?

www.chor.musiceverywhere.pl 

GOŚCIE SPECJALNI

Muzyczna karuzela wrzuca szósty bieg dzięki energii niesamowitych wokalistów. Ich głosy rozbrzmiewają nie tylko w teatrach i salach koncertowych w całej Polsce, lecz także w produkcjach filmowych, m.in. Disney’a. Utalentowani artyści młodego pokolenia i absolutna czołówka polskiego musicalu. Jesteście gotowi na wokalny rollercoaster? Sprawdź, kto zaśpiewa na Twoim koncercie!

jurzyk_2.png
Paulina Grochowska (1).png

KUBA JURZYK

PAULINA

GROCHOWSKA

natalia.png
bijoś2.png

NATALIA PIOTROWSKA-PACIOREK

KAMIL BIJOŚ

julia.png
kacper.png

JULIA OLĘDZKA

KACPER ANDRZEJEWSKI

GALERIA

KONCERTY

ZAPRASZAMY NA NADCHODZĄCE KONCERTY PIERWSZEJ, KULTOWEJ EDYCJI KARUZELA GNA

27 lip 2024

WARSZAWA

Scena Relax

1 wrz 2024

BYDGOSZCZ

Opera Nova

5 wrz 2024

GORZÓW WLKP.

Filharmonia

14 wrz 2024

SZCZECIN

Filharmonia

12 paź 2024

GRUDZIĄDZ

CK Teatr

15 paź 2024

DĘBICA

Dom Kultury Mors

PATRONI

zlote.png
trojmiasto.png
gra_edited.png
nad_04.png
radio.png
nad_02.png
nad_03.png
rrr_edited.png
prestiz.png
dziennik.png
bottom of page